Віктор Медведчук – “голуб миру”. “Нерозказана історія України” від Олівера Стоуна | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://www.youtube.com/watch?v=kYNt44ZSz6Q
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Поки ми відпочивали Віктор Медведчук вирішив примусити Україну до миру – фільмом.
Олівер Стоун (володар кількох “Оскарів”) зняв для нього документальну стрічку “Нерозказана історія України” (Revealing Ukraine). Прем’єру проводили в італійській Таорміні, а активи самого Медведчука (112, ЗіК та NewsOne) піарили кіно та прем’єру, як могли. Ба більше! “112-Україна” мав його продемонструвати глядачеві, але сталося… Дивіться і дізнаєтеся!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс