Віталій Портніков Який статус потрібен Донбасу?

Підписуйтесь на канал – https://bitly.su/B5SqTtY0
twitter.com/Alex_Flib

Ви можете підтримати цей канал
Приват: 5168 7556 3368 5231
BTC 1BH1VhTNzdsNh4jJgVtbPoxrrvt4Bn5yQi

Верховна Рада України сьогодні внесла зміни до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» щодо продовження терміну його дії на один рік – до 31 грудня 2020 року включно.
Закон про особливий порядок самоврядування на Донбасі авторства тодішнього президента Петра Порошенка Верховна Рада ухвалила у вересні 2014 року терміном на три роки. Він передбачає, що особливий порядок на окремих територіях буде введений «після виконання всіх умов, викладених у законі , зокрема в частині, що стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України».
Раніше резидент України Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічі у Парижі в рамках «нормандського формату» сторони виявили зацікавленість у досягненні домовленостей щодо правових аспектів особливостей місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей та інкорпорування «формули Штайнмаєра». Чи може насправді ця формула стати частиною українського законодавства, коли це може відбутися і які матиме наслідки? Говоримо про це з учасниками програми «Ваша Свобода». Це – член ради Руху опору капітуляції Myroslav Hai і народний депутатат України від «Слуги народу» Olexandr Kachura.