ВІЗИТ ЗЕЛЕНСЬКОГО В ЄС: “обнімашки”, розгубленість, плагіат | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://youtu.be/8pxmaT1Z7D8
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Візит Зеленського в Брюсель продемонстрував, що ми не дуже вміємо зчитувати “культуру обнімашок” і тішимося з того, що Юнкер віддомінував нашого хлопчика по повній програмі. Політика — це не про обнімашки, а про того, хто зверху. Хоча як наш презедент може бути зверху, якщо він взагалі не особливо у ході спілкування розумів, що від нього хочуть через що Хомчак то їхав в Мінськ, то не їхав. Шапіто!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit