Vodafone значно розширив покриття на Закарпатті

Vodafone значно розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц у Закарпатській області України. Нове 4G-покриття з’явилось у таких населених пунктах: Свалява, Воловець, Астей, Кольчино, Яноші, Гать, Великі Лучки, Виноградів, Зняцьово, Іванівці. Мережа четвертого покоління також з’явилася у Лужанах Чернівецької області, Чаплинці та Брилівці Херсонської області, та Мелітополі Запорізької області.

На сьогоднішній день понад 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G й отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

The post Vodafone значно розширив покриття на Закарпатті appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Vodafone значно розширив покриття на Закарпатті

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 15.11.2018 — 22:16
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier