Vodafone значно розширив покриття 4G у Львові

Клієнтам Vodafone Україна у Львові стало простіше перебувати на високій швидкості зв’язку. Оператор доповнив наявне покриття 4G в діапазоні 2,6 ГГц мережею у 1,8 ГГц. Завдяки цьому четверте покоління зв’язку запрацювало не лише в людних місцях, а на значно більшій території міста.

У липні оператор розпочав запуски 4G на частоті 1,8 ГГц у близько 50 населених пунктів у таких областях: Київська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Херсонська та Львівська.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

The post Vodafone значно розширив покриття 4G у Львові appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Vodafone значно розширив покриття 4G у Львові

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 05.07.2018 — 16:05
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier