Виховно-вишкільний табір куреня ч.1 ім. Короля Данила “Стежа 18”

Зовсім недавно закінчився курінний виховно-вишкільний табір куреня ч.1 ім. Короля Данила “Стежа 18”,що тривав з 30 червня по 11 липня. Цього разу на таборові вставання почало прокидатися нове покоління Данилок (наймолодші від 9 років!).
Учасників очікували щоденні активітети, теренові ігри, цікаві гутріки, смачна їжа та заворожуюча легенда. Хоч табір й ніс навчальний характер, проте майже щодня хлопців очікував денний сон та вмивання в річці.
В останні дні табору відбулася мандрівка, яку діти здолали без проблем. Під час неї учасники мали екскурсію в криївку, спортивну програму та вмивання.
Після того, як юнаки успішно відповіли в опитниках та довели, що гідні бути в нашому курені, відбулося іменування, де найкмітливіші змогли отримати “одиничку” та завітну чорно-жовту хустину.
Також дякуємо всім, хто допоміг в організації табору!

img

The post Виховно-вишкільний табір куреня ч.1 ім. Короля Данила “Стежа 18” appeared first on Пласт – український скаутинг.

Джерело та деталі: Виховно-вишкільний табір куреня ч.1 ім. Короля Данила “Стежа 18”

Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

Updated: 09.08.2018 — 20:53