Як користувачам Chrome швидше дізнаватися значення слів завдяки Wikipedia

Тим, хто часто читає тексти зі спеціальними термінами чи словами доводиться досить тісно працювати з онлайновою енциклопедією Wikipedia. Роботу з нею можна пришвидшити при використанні браузера Chrome. У ньому можна дізнаватися значення слів одним кліком мишки.

Щоб дізнатися визначення слово та почитати про нього коротку довідку або повну статтю достатньо виділити його мишкою, після чого розширення Qikipedia саме знайде відповідний контент у Wikipedia. Воно спершу покаже коротку довідку, а натиснення кнопки Read more дозволить перейти до повної статті в онлайновій енциклопедії. За один раз можна виділяти до семи слів.

Плагін підтримує російську мову, хоча слова часто довідка для них не показується. Розробник говорить, що подібне відбувається із-за відсутності для вибраного словосполучення статті на зазначеному мовою. Значно краще Qikipedia працює при виділенні англійських слів, при цьому довідка показується російською мовою. Обрати бажану мову можна в налаштуваннях розширення.

The post Як користувачам Chrome швидше дізнаватися значення слів завдяки Wikipedia appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Як користувачам Chrome швидше дізнаватися значення слів завдяки Wikipedia

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 08.06.2018 — 22:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier