Які iPhone вибирають перебіжчики з Android

За даними аналітичної компанії CIRP, міграція з платформи Android склала від 15 до 20% всіх нових купівель iPhone. Поведінку користувачів, які вирішили змінити постачальника мобільної системи, вивчали півроку до березня 2018. Виявилося, що колишні любителі Android вибирають девайси з більшим екраном та меншою ціною.

Найпопулярнішими виявилися iPhone 8, на частку яких припадає 40% купівель людей, які вирішили змінити Android на iOS. При цьому наявні користувачі смартфонів Apple люблять iPhone 8 та 8 Plus трохи більше.

Старіші гаджети, які приваблюють меншою ціною, також є частим вибором перебіжчиків з Android. Стара серія iPhone 7 нараховує 25% всіх купівель, а iPhone 6s та 6s Plus займає 15%. Також частим вибором є iPhone SE, який, хоча демонструє найменші цифри продажів, зайняв 10%.

Користувачі Android, які вирішили перейти на iOS, також купують моделі iPhone з приставкою Plus. Власники iPhone більше купують звичайні моделі. У середньому 39% перебіжчиків з Android вибирають гаджети Plus, порівняно з 29% нинішніх користувачів iPhone.

Лояльність юзерів Apple менша, ніж Android. У 2017 році повторно вибирали ОС від Google 91% учасників дослідження. Для iOS ця частка складала 86%.

The post Які iPhone вибирають перебіжчики з Android appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Які iPhone вибирають перебіжчики з Android

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 01.07.2018 — 22:36
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier