Яких мусорів “генпрокурор” Луценко долучає до Героїв Небесної Сотні?

“Генпрокурор України” Юрій Луценко, долучив до Героїв Небесної Сотні “18 загиблих міліціонерів”. Про це він заявив на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. У зв’язку з цим виникає питання – а яких мусорів він долучив до Героїв? Бо інакше називати таких виродків не повертається язик. Після пережитого і побаченого.

Яких мусорів "генпрокурор" Луценко долучає до Героїв Небесної Сотні?

Майдан Незалежності. Ніч з 18-го на 19-е лютого 2014 року. О 17.50 на телефон прийшла СМС, що всі хто залишиться на Майдані після 18.00 будуть вважатися злочинцями. Вночі пішли атаки на Майдан. На Хрещатику біля Будинку профспілок стоїть Правий сектор, ми біля пам’ятника засновникам Києва. Від нього, майже через “Галю” і далі до консерваторії – стіна палаючих шин, де стояли намети “афганців”. Самі афганці зникли, як пішли перші атаки мусорів. В обороні цивіли, “очкарики”, а дівчата в шубках манікюрами виколупують бруківку і передають на передню лаву.

Спереду відчайдухи за дерев’яними щитами перед стіною палаючих шин тримають ряд від струменів брандспойтів. Другі і треті ряди протестувальників через голови першого ряду кидають каміння, коктейлі молотова і все, що може летіти. Часом хтось не докидає і влучає у своїх же ж.

Інститутською зверху сунуть два брандспойти. За ними мусора прикриваються щитами. Вони кидають у відповідь шумові гранати. Кидають із невеликою затримкою, аби ті розривалися не в ногах, а вище і відтак завдавали більше шкоди протестувальникам.

З першого ряду до консерваторії несуть на ношах хлопця. В нього десь по лівий лікоть немає руки. Цибенить кров. Всі в ступорі, бо такого ніхто ще не бачив, хоча треба в’язати джгутом (це вже потім приходить до голови, та пізно). Всюди смердить мусорським газом. Дере очі і горло.

На сцені істерично кричить Нищук, з ним стояв Турчинов, але врешті сказали, що Турчинов поранили і його треба евакуйовувати. Жодних політиків нема і близько. Апаратура зі сцени запопадливо вивезена ще напередодні. В перервах між істериками Нищука священники читають молитви – допомагає.

Врешті мусора розпочинають атаку. Вони з усією силою навалюються в одну точку біля засновників Києва і проривають оборону євромайданівців. Люди в паніці починають тікати. Їх в спини луплять кийками і збивають з ніг “правоохоронці”. Окриками і заохочуваннями євромайданівці перегруповуються, розвертаються і з відчаєм навалюються на мусорів. Ті не очікували спротиву і починають панічно тікати.

В купі людських тіл один з беркутів розвертається тікати, перечеплюється і падає. Йому на руку падає світлошумова граната колеги-беркутівця і відриває руку. Пораненого мусора колеги покидають, євромайданівці витягують і тягнуть до сцени. Хотіли так там і залишити, та лікарі забрали рятувати…

То яких мусорів “генпрокурор” Луценко долучив до Героїв Небесної Сотні?

Джерело та деталі: Яких мусорів “генпрокурор” Луценко долучає до Героїв Небесної Сотні?