Юнона завершила десятий оберт довкола Юпітера з гравітаційними експериментами

Поверхня Юпітера знімок "Юнона"

7 січня автоматична міжпланетна станція “Юнона” здійснила чергове зближення з бурхливою атмосферою Юпітера. 

Юнона зробила десятий оберт довкола газового гіганта у середу, виконавши серію вимірювань гравітаційного поля планети. У найнижчій точці апарат знаходився на відстані 3500 км від ювіанських хмар.

Хоча на цей раз завдання Юнони полягало у дослідженні гравітаційних параметрів, вона не вимикала свої бортові камери та продовжувала знімати одне найбільш унікальних тіл нашої системи.

Поверхня Юпітера
Юнона зробила цей знімок південної півкулі Юпітера під час зближення 26 грудня на висоті 30 970 км від хмар. Джерело: NASA/JPL-Caltech/SwRI/MSSS/Gerald Eichstädt

Отримані Юноною дані завантажувалися на Землю онлайн через мережу далекого космічного зв’язку NASA. Зараз нові знімки та дані знаходяться в обробці, і вже незабаром ми зможемо побачити їх на сайті місії.

The post Юнона завершила десятий оберт довкола Юпітера з гравітаційними експериментами appeared first on Science Ukraine.

Джерело та деталі: Юнона завершила десятий оберт довкола Юпітера з гравітаційними експериментами

Місія онлайн-видання Science Ukraine є амбітною та, водночас, важливою для всього суспільства – змінити уявлення про науково-популярну журналістику в Україні; ми створюємо сучасне українське науково-популярне медіа. Ми не абстрагуємось на поверхневій інформації зі ЗМІ, а формуємо та об’єднуємо джерела. Ми навчаємось та навчаємо.

Updated: 09.02.2018 — 17:05
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier