Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Щороку в Україні та світі в третій четвер травня відзначають День вишиванки. З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності як серед українців, так і серед іноземців, ба навіть голівудських зірок! Наш національний одяг надихає вітчизняних та закордонних дизайнерів створювати все нові і нові варіації традиційних українських візерунків.

Саме в цей день, 17 травня, заохочуємо вас одягнути вишиванку і долучатися до засідання клубу ораторської майстерності КОМА! Ми вчимося виголошувати промови, надихати і переконувати аудиторію, ефективно формулювати та презентувати свої думки. Ораторська майстерність поєднує в собі чимало важливих навичок та здібностей, які ми і вдосконалюємо щотижня на засіданнях. А на святковому засіданні ми ще й дізнаємось про унікальність нашого національного одягу!

Не зволікайте, приєднуйтесь! Вхід вільний!

Подробиці за тел.: 0630637438. Адреса: вул. Хорива, 19-В, Центр Української Культури та Мистецтва (ст. м. Контрактова площа, вихід з платформи в бік В.Н. Валів. Вихід з підземного переходу перший праворуч).

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі «Тостмастерс», заснований у 2012 році з метою вдосконалення ораторських та лідерських здібностей. За майже 90 років існування Тостмастерс вироблено унікальну систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає змогу навчатися нового, самовдосконалюватися, цікаво й корисно проводити час. Відвідування для гостей завжди вільне (безкоштовне).

Як гість Ви можете спробувати свої сили у виконанні декількох ролей на засіданні, виголосити першу промову, виступити на експромт-сесії та отримати Ваш перший відгук. Клуб працює на громадських засадах. Засідання клубу – щочетверга о 19.00. У нас панує доброзичлива атмосфера, в якій кожен може розкрити свій талант оратора та лідера.

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Джерело та деталі: Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 11.05.2018 — 13:07