Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Крім того, досвідчені експерти поділилися корисними рекомендаціями і надихали нас долати свої страхи і не боятися публічних виступів.

Запрошуємо вас відвідати чергове засідання клубу ораторської майстерності 22 березня. Ми часто думаємо, що як людина мислить, так вона і говорить. Насправді це далеко не так. Багатьом з нас знайомо, коли хочеться передати свої думки, почуття, переказати подію або книгу, а в потрібний момент не вистачає влучних слів, щоб зрозуміло висловити те, що маємо на увазі. Як упевнено плавати можна навчитись тільки на глибині, так і ораторські навички можна здобути тільки на сцені перед аудиторією.

Засідання клубу КОМА побудовано таким чином, щоб кожен отримав користь: члени клубу практикуються у виголошенні промов, дають відгуки та модерують різні частини засідання, а гості слухають поради та за бажанням беруть участь в експромт-сесії.

Долучайтесь та запрошуйте друзів! Вхід вільний!

Подробиці за тел.: 0630637438.

Адреса: вул. Хорива, 19-В, Центр Української Культури та Мистецтва (ст. м. Контрактова площа, вихід з платформи в бік В.Н. Валів. Вихід з підземного переходу перший праворуч).

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі «Тостмастерс», заснований у 2012 році з метою вдосконалення ораторських та лідерських здібностей. За майже 90 років існування Тостмастерс вироблено унікальну систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає змогу навчатися нового, самовдосконалюватися, цікаво й корисно проводити час. Відвідування для гостей завжди вільне (безкоштовне).

Як гість Ви можете спробувати свої сили у виконанні декількох ролей на засіданні, виголосити першу промову, виступити на експромт-сесії та отримати Ваш перший відгук. Клуб працює на громадських засадах. Засідання клубу – щочетверга о 19.00. У нас панує доброзичлива атмосфера, в якій кожен може розкрити свій талант оратора та лідера.

Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Джерело та деталі: Засідання клубу ораторської майстерності – КОМА!

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 16.03.2018 — 18:30
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier