Зе Новим Роком! Підсумки | Агенція Медійної Безпеки 2019

31 грудня – день шлаку і трешу з екранів телевізорів і тому ми як справжня Агенція Медійної Безпеки вирішили вас врятувати і зробити власний новорічний ефір. Тепер вам не доведеться задовільнятися якимись дурнуватими шоу, бо все найдурнуватіше за рік уже дбайливо відібрано нами – від здачі аналізів до детектора брехні, від пророцтв Ванги до прогнозів Рабіновича, від “стадіон так стадіон” до “факінг отрасль”. Приєднуйтесь!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Антиподи, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс