Земельна ділянка по вул. Сосновій надана в оренду незаконно – суд

Сьогодні, 03 листопада 2017 року, господарським судом Київської області було задоволено позов Києво-Святошинськоі місцевої прокуратури Київської області до Української міської ради=ТОВ “УІБК “УКРЖИТЛОІНВЕСТ” про скасування рішення міської ради щодо передачі в оренду земельної ділянки забудовнику для будівництва по вулиці Сосновій та визнання недійсним самого договору оренди.
Розуміючи подальше оскарження з боку міської влади=забудовника, цінуємо позитивність рішення на користь громади та продовжуємо боротьбу!

Дякуємо за чудову роботу Обухівському відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури і прокурору Альоні Козленко, прокурору відділу забезпечення представництва в суді управління представництва інтересів громадянина або держави в суді Олександру Підяш та судді за принципову позицію.

Джерело та деталі: Земельна ділянка по вул. Сосновій надана в оренду незаконно – суд

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 03.11.2017 — 14:01
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier